Mgr. Jana Šubrtová, advokát Milovice


Úvod

 

Vítám Vás na stránkách advokátní kanceláře. Pro klienty zajišťuji kompletní právní servis ve všech oblastech práva České republiky, což zahrnuje právní porady, sepisování smluv a jiných listin, zastupování v řízení před soudy a správními orgány, mimosoudní jednání s klienty i protistranou.

Advokátní kancelář se nachází v Milovicích s možností poskytování právních služeb v okrese Nymburk, Mladá Boleslav, Kolín, Praha.

Konzultační hodiny v kanceláři v Milovicích, kdykoliv po předchozí tel. dohodě. V případě časové zaneprázdněnosti klienta, s ohledem na povahu požadováné služby, možná komonikace a poskytnutí právní služby bez osobní konzulatce elektronicky. V naléhavých případech mohu poskytnout právní službu v bydlišti klienta, v případě firem se na základě požadavku vždy dostavím do sídla firmy.

Každému klientovi je právní pomoc poskytována s plným ohledem na jeho individuální požadavky tak, aby při zachování nezbytné diskrétnosti a zákonného postupu bylo dosaženo co nejpříznivějšího výsledku. V případě požadavku klienta a dohody je právní pomoc dostupná 24 hodin denně, kterýkoliv den v týdnu.


Úvodní konzultace vždy zdarma bez ohledu na její rozsah !!!